Skip to content Skip to footer

עוגות חתונה מעוצבות גם בזמן הקורונה

החתונה הוא יום מיוחד שבו אתם חוגגים את אהבתכם עם בני הזוג שלכם ומקדשים את אותה אהבה עם ברית הנישואין. לרוב נזמין את המשפחה הקרובה והחברים לאירוע המשמח והוא יכלול כמה עשרות אורחים. יש דברים רבים שצריך להכין בבואנו לארגן חתונה בחתונה. אבל אחד הדברים שהכי כיף לתכנן וארגן לקראת המאורע הגדול הוא ללא ספק, עוגת החתונה.

כיצד מעוצבות עוגות חתונה?

עוגת החתונה היא בדרך כלל הדובדבן שבקצפת, בכל הקשור לשולחן האוכל והקינוחים באירוע. לרוב היא מקבלת מקום מרכזי בתצוגה וטיפול VIP בכל הקשור לתצוגה, מרגע הנחתה ועד רגע הפריסה והחלוקה לאורחים. עוגה זו לרוב תהיה בנויה ממספר קומות. בכמות שתספיק לכל האורחים או לחלק מהם. תלוי איך אתם תחליטו לנהל את האירוע, ומתי לחתוך את העוגה באירוע.  אך ללא ספק, מה שלא תבחרו, היא תהיה מעוצבת להפליא.

ישנם זוגות שיעדיפו עיצוב נקי ועדין, אחרים יעדיפו עומס של פריטים כמו מפלי פרחים, ויהיו כאלה שיעדיפו עוגה קומית שהדמויות של הזוג יפוסלו על גבי העוגה. יהיו כאלה שיבחרו עוגה בצבעי ורוד ולבן ואחרים פשוט ישמחו לעוגת שוקולד ענקית. בדרך כלל הצבע הנבחר לעוגת לחתונה יהיה לבן או שמנת ועליו יפוסלו עיטורים שונים, תחרות, פרחי סוכר, בהתאם להעדפת בני הזוג. ניתן יהיה להוסיף דמויות מפסלות מבצק סוכר, פרחי סוכר או פרחים טריים ועוד.

כמובן שעיצוב העוגה צריך להיעשות בתבונה רבה ובהתחשב במזג האוויר ובתנאי השטח במקום האירוע, העדפות הזוג, האורחים ועוד. היום גם בימי הקורונה ניתן להזמין עוגות חתונה מעוצבות בכל גודל או צורה, גדולה כקטנה, היא תמיד תקבל את מלא תשומת הלב על מנת שתעורר השתאות באירוע שלכם.

עוגות מעוצבות לחתונות הנערכות בתקופת הקורונה:

אין ספק שתקופת הקורונה היא תקופה מאתגרת. המון אירועים בוטלו במהלך התקופה הזו. למרות הרצון של זוגות רבים להתחתן, עם כל החברים והמשפחה המורחבת נוכחים באירוע, אך מגבלות משרד הבריאות אוסרות על התקהלויות גדולות. לצד זה, ישנם בני זוג שלא מוכנים לוותר על התאריך המיוחד שתפסו או שמאמינים כי אסור לדחות את השמחה שלהם והם מוכנים להתחתן גם במתכונת מצומצמת של אורחים. אותם זוגות בהחלט יצטרכו עוגת חתונה מעוצבת ומרהיבה לאירוע שלהם. עוגה שתיחרט בזיכרון באירוע הקטן והמצומצם. ובעוד הרבה עסקים לא פועלים כרגע בתקופת הקורונה, הרי שעוגות מעוצבות לחתונות בהחלט אפשריות להזמנה, לעיתים אפילו מהיום למחר.

האם לכשרות העוגה יש משמעות?

עבור מרבית האוכלוסייה בישראל נושא הכשרות הוא נושא חשוב מאוד ולא נפתיע אתכם אם גם נאמר כי מדובר בנושא שחשוב גם עבור זוגות רבים בחו”ל או זוגות בישראל שאינם בהכרח יהודים. הכשרות היא מעין חותמת של תו איכות בעיני כולם, שכן חומרי הגלם והאופן שבו עושים בהם שימוש מפוקח על ידי רב הכפוף לחוקי הרבנות הראשית לישראל. כך למעשה, קונדיטור שיש לו תעודת כשרות, מתחייב למעשה שהעוגות שהוא מכין נאפות במקום נפרד, נקי, וכן חומרי הגלם שהוא משתמש בהם יהיו כשרים. הכשרות חשובה לא רק עבור הזוגות המתחתנים אלא גם עבור מרבית האורחים שיהיו בחתונה, ששומרים כשרות או נושא הכרות קרוב לליבם ולכן כדאי להתחשב גם בהם ולהזמין עוגה כשרה.

בחירת העיצוב לעוגה:

מה שהופך את עוגת החתונה למיוחדת וייחודית עבורכם הוא העיצוב שלה. יש שמעדיפים לעצב את העוגה בגוונים של לבן, יש שמעדיפים בצבעים אחרים. יש שמעדיפים עיצוב מינימליסטי ויש שמעדיפים ריבוי אלמנטים על העוגה. גודל העוגה, גובה העוגה, העיטורים, הפרחים, הצבעים והאלמנטים העיצוביים השונים תלויים לחלוטין בבחירות הזוג המתחתן. ניתן להזמין עוגות בעיצוב קלאסי, עוגות עם פאן הומוריסטי, עוגות בסגנון כפרי, עוגות בסגנון מודרני ועוד.

מומלץ להזמין את העוגה לפחות מספר שבועות מראש אך אין ספק שתקופת הקורונה היא תקופה מאתגרת, ואם תתקשרו אלינו לסטודיו בהר אדר, אנחנו מבטיחים כי נעשה את המקסימום לקבל את הזמנתכם, וזו על מנת לשמח אתכם ביום המיוחד שלכם.

לשיחת יעוץ ועיצוב חינם התקשרו עוד היום אלינו לסטודיו.

ענבל שלו, קונדיטורית מאסטר ומעצבת עוגות חתונה ואירועים.

ושיהיה במזל!

קטגוריות
נוספות

Translate »