Skip to content Skip to footer

שאלות נפוצות

לסטודיו של ענבל אכן יש תעודת כשרות. כשרות של רבנות ראשית בהשגחת רב המועצה המקומית הר אדר. בנוסף יש לסטודיו משגיח כשרות המפקח על פעילות הסטודיו.

מרבית החומרים הנרכשים עבור הסטודיו, הם מוצרים בהשגחת בד”ץ, בד”ץ העדה החרדית וחתם סופר. 
חלב ישראל.

בסטודיו של ענבל בהר אדר, תוכלו למצוא מגוון רב של עוגות מעוצבות.
אך כל העוגות נאפות פר הזמנה, מהסיבה כי אני מאמינה שהכל צריך להיות טרי טרי עבורכם.

חשוב לומר בנוסף, כי אין בסטודיו שלי עוגות קפואות הממתינות לעיצוב שלכם, מסיבה נוספת וחשובה:
כל עוגה נאפית בדיוק בהתאם לטעמים וההעדפות שלכם. ועל כן, אין בסטודיו מוצרי מדף עומדים שאפשר לבוא ולקחת.

רצוי להזמין עוגות ומארזים לפחות שבוע מראש, אולם בתקופת הקורונה אני עושה מאמצים להיענות לכולכם ולמלא את בקשותיכם לעיתים גם יום לפני האירוע שלכם. אך כדאי לא להסתמך על הזמינות שלי אלא להזמין לפחות שבוע מראש וכך להיות בטוחים ששריינתם את העוגה עליה אתם חולמים, וגם כדי לקבל בדיוק את המוצר שחלמתם עליו ומבלי להתפשר.

  • עוגה מעוצבת בעיטוף בצק סוכר- רצוי להזמין לפחות שבוע מראש, בעיקר אם מדובר בפיסולים מורכבים.
  • עוגה מעוצבת בעיטוף קצפת- רצוי להזמין לפחות שלושה ימים מראש.
  • עוגת חתונה רצוי להזמין לפחות שבועיים מראש, אך אם יש לכם תאריך יעד והוא מרוחק, כדאי לשריין עוגה מבעוד מועד, שכן כך יהיה מספיק זמן לתכנן אותה ואף להבטיח העדר עלית מחירים.
  • מארזים- ברוב המקרים ניתן להזמין גם יום לפני אך רצוי 3 ימים מראש.

בסטודיו שלי בהר אדר תוכלו למצוא מגוון רחב של עוגות מעוצבות ועוגות קונדיטוריה צרפתית במבחר טעמים.

עוגות מעוצבות בעיטוף בצק סוכר, עוגות מעוצבות בעיטוף קרם, עוגות מספרים, עוגות חתונה מפוארות, עוגות מוס, טריקולד,  דריפינג קייקס, עוגת פירות, קייק סמאש, קאפקייקס מעוצבים, קאפקייקס עם קרם ללא בצק סוכר, קינוחים אישיים, מארזי קינוחים, עוגות ללא גלוטן, עוגות ללא סוכר.

עוגות מעוצבות הן לרוב עוגות שכבות, של בסיס עוגה עם שכבות של קרם.
עוגות בעיטוף קצפת הן עוגות טעימות לא פחות מעוגות בצק סוכר. ניתן לזלף עליהן פרחים, להניח כיתוב, קישוטי שוקולד או הדפסות אכילות.

לא ניתן להניח על עוגות בעיטוף קצפת, פיסולים מסוכר מאחר והם עלולים להנמס.

עוגות בעיצוב בצק סוכר הן עוגות איכותיות, טעימות ומושקעות. עוגות שכבות בטעמים מובחרים. רגע לפני שהגענו לשכבת בצק הסוכר, ישנה שכבה עשירה של גנאש שוקולד מריר איכותי 60% מוצקי קקאו. עוגות בצק סוכר, הן עוגות שניתן להניח עליהן פיסולים רבים ככל שתחפצו, באיזה סגנון או עיצוב שתבחרו.

עוגות בצק סוכר הן עוגות איכותיות, ושלא כמו בעבר, כיום ניתן לשמור אותן בקירור, במקרר הביתי שלכם. עוגות בצק סוכר שנשמרות במקרר יכולות גם להיות חלביות, דבר שלא היה בעבר.
ובנוסף, הן יאריכו חיי מדף.
ניתן כיום לשמור עוגה מעוצבת במקרר ולאכול ממנה עד שבוע.חלב ישראל.

גודלה של העוגה שלכם יקבע בהתאם לאופי האירוע שלכם ובהתאם לגודל החגיגה.
גודל העוגה שתרצו להזמין תלוי בכמות האורחים שתרצו להאכיל באירוע שלכם.

בבואכם להזמין עוגה יש לחשוב כמה אורחים מוזמים לאירוע, האם יש קינוחים נוספים או מתוקים אחרים שיהיו באירוע ועל פי כך לבצע את ההזמנה שלכם.

לעיתים הזמנת העוגה אינה תלויה במספר האורחים אלא ברצון להציג עוגה מפוארת וגדולה בהתאם לחשיבות האירוע. למשל עוגות חתונה.

גם אז אפשר להכין עוגה ענקית  שתכיל מספר קומות אשר חלקן אכילות וחלקן דמה.

אם בחרנו לחגוג את האירוע שלנו באולם אירועים או בגן אירועים, לרוב, אם נרצה להביא עוגה מעוצבת לאירוע, נתבקש לבדוק אם יש לקונדיטור או למעצב העוגות שלנו תעודת כשרות. קונדיטור או מעצבת עוגות עם תעודת כשרות תבטיח לאולם שבו מתקיים האירוע שהוא או היא יכינו עוגה שתעמוד בתנאי הסף שמשגיח  הכשרות דורש מהאולם. כאשר יש למקום ממנו אנחנו מזמינים עוגה מעוצבת, תעודת כשרות, האורחים שלנו שמקפידים על שמירת כשרות, יוכלו גם הם להנות ולטעום מן העוגה. בנוסף בעלי אולם האירועים או גן האירועים, יוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי מדובר בעוגה שהיא פרווה והוכנה על פי כל הכללים הנדרשים, וזאת על מנת שיוכלו להגיש אותה עם הכלים של אולם האירועים, ללא כל חשש.  
ומלבד אלו ששומרים על כשרות, חשוב שהעוגה תהיה כשרה מסיבה נוספת. אנשים שהם אלרגים לחלב. בבואם לאולם אירועים שידוע שהוא כשר, והוא מגיש מנות בשריות, הוא יכול להיות בטוח ולסמוך על האולם שבדק, כי אין שום שימוש בחומרים העלולים להכיל חלב או שאריות חלב בעוגה שהם אישרו להכניס לאולם. ובכך, גם להינות ממנה כמו יתר האורחים באירוע.

Translate »