Skip to content Skip to footer

עוגות בר מצווה

זה הקטן גדול יהיה אמרתם עליו כשהכנסתם אותו בבריתו של אברהם אבינו. ואכן כמעט כמו בחלום חלפו עברו להם שלוש עשר שנים, וחגיגת הבר מצווה מתקרבת. בין אם תבחרו בשמחה מצומצמת או בחגיגה רבת משתתפים, הרי שבסופו של דבר מדובר בחגיגת יום הולדת, וכמו בשיר הידוע, כולם מחפשים את… העוגה!

אז איזו עוגת בר מצווה כשרה בעיצוב אישי אפשר לבחור כדי לציין את המאורע? ומהם הדברים שיש לשים אליהם לב כשאנו בוחרים באחת כזאת?

הנה כמה עצות שהכנתי עבורכם

עוגות בר מצווה במרכז

עוגות בעיצוב בצק סוכר לבר מצווה – אל תתפשרו על הטעם

חשוב לוודא שהעוגה שאתם מגישים לכבוד הבר מצווה לא רק תראה יפה, יש המון שמחפשים רק עוגות מבצק סוכר לבר מצווה, והרי אינכם מעוניינים לאכזב את האורחים שלכם ולהגיש להם עוגה לא טעימה. עוגות מעוצבות לאירועים צריכות להיות טעימות ולכן יש לוודא שמי שהכין את העוגה עבורכם השתמש בחומרי גלם איכותיים וטריים. מומלץ להשתמש בבסיס עוגה בטעם פירותי או לחילופין בשוקולד מריר. לצורך הבסיס בעוגה כזאת עושים שימוש בעוגה בחושה, אותה ניתן למלא במילוי המתאים לשהיה מחוץ למקרר אף הוא. נקודה נוספת ולא פחות חשובה היא  לוודא שהבסיס אינו מכיל רכיבים חלביים, פשוט כדי לא לחבל חלילה בכשרות העוגה.

אפשר להכין היום עוגות מעוצבות לבר מצווה מדהימות מפיסול בצק סוכר או בעיטוף קרם

יתרונות הבצק סוכר הם שזו בצק נעים למגע, בטעם וניל עדין ומתוק. בצק סוכר מורכב בעיקר מאבקת סוכר וממים, אך לא רק כי לעיתים הוא גם מכיל תוספות שונות כמו גלוקוזה או ג’לטין. את הבצק הזה ניתן לצבוע, לרדד, לפסל וליצור ממנו כל צורה שתחפצו ולצבוע בכל צבע שתרצו. הכל תלוי עד כמה הקונדיטור/ית שלכם יצירתיים ומנוסים.  

הבחירה בבצק סוכר בעוגות מעוצבות לאירועים אינה קשורה רק לעיצוב הנפלא שניתן להפיק ממנו אלא שיש סיבה נוספת ועיקרית לכך שעושים שימוש בבצק סוכר באירועים מסוג זה, והיא עמידות החומר!

מאחר ומדובר באירוע ארוך שאנחנו רוצים שהאומנות האכילה הזאת תעמוד לראווה ושהאורחים יוכלו להתרדם ממנה ואף לצלם אותה כמזכרת,. הרי שעוגת קרם רגילה לא תוכל לעמוד במשימה מסוג זה ללא קירור מתאים, ואילו עוגה המעוצבת בבצק סוכר אינה זקוקה לקירור והיא מתאימה לעמוד בתצוגה מספר שעות. בנוסף יש לה יתרון עצום על פני עוגת קרם, היא אוטמת בצורה מוחלטת את העוגה שבפנים ומונעת התייבשות שלה ואף שומרת על טריותה לאורך כל האירוע.

עוגת בר מצווה כשרה, מעוצבת וטעימה לאירוע שלכם

עוגות בר מצווה בירושלים והמרכז

למה להזמין עוגת בר מצווה כשרה?

תעודת כשרות כשמזמינים עוגת בר מצווה חשובה מכמה סיבות. הראשונה, כי הנער שלכם הגיע למצוות, וגם אם אתם באופן כללי לא מקפידים על חוקי הכשרות בבית, הרי שמן הסתם ישנם בני משפחה כאלו ואחרים, שכן אוכלים אוכל כשר ותרצו שגם הם יוכלו להתכבד בעוגה. סיבה נוספת, לא פחות חשובה היא האפשרות של הכנסת העוגה לאולם אירועים/מסעדה בה אתם חוגגים, לאף אחד מכם מן הסתם לא ממש מתחשק לריב עם משגיח הכשרות של אולם השמחות רגע לפני שהשמחה מתחילה. לכן חשוב לוודא שלקונדיטור או קונדיטורית שלכם יש תעודת כשרות. הווה אומר שהם נמצאים תחת השגחת הרבנות. כך יוכלו בעלי האולם בו תערכו את האירוע להכניס את העוגה אליו.

העיצוב לא פחות חשוב – אין צורך להתפשר!

אפשר לבחור בעיצובים שונים לעוגת נער בר המצווה שלכם. זה יכול להיות עיצוב שמדגיש את הקשר למסורת ואת העובדה שלפנינו נער שבגר וכעת הוא נושא בעול המצוות, זאת על ידי עוגה עם סידור ותפילין, או עם טלית. אפשר לשלב בין הגעתו למצוות לתחביביו, לדוגמה עוגה עם גלשן ולצידה תפילין. וכמובן תמיד אפשר להביא את הנער עצמו לידי ביטוי על ידי הדגשת תחומי העניין שלו כמו למשל עוגת שחקן כדורסל, או היותו אוהד שרוף של קבוצת כדורגל כזו או אחרת. ואם הוא מנגן, אז עצבו עוגה עם הגיטרה, או כל כלי אחר. וישנן גם עוגות מיוחדות, ממש פרוייקט, כמו של שחיין בבריכה.

חוגגים בר מצווה בכותל?

מחפשים עוגות בר מצווה במרכז / עוגות בר מצווה כשרה עם תעודת כשרות ובעיצוב אישי?

אשמח להיות חלק מהחגיגה שלכם ולהגשים עבורכם חלום מתוק

התקשרו עוד היום לשיחת ייעוץ חינם 054-6330630​

Kosher and delicious Bar Mitzvah Cakes Bar Mitzvah Cakes in Jerusalem and the surrounding area Have you started planning the happy and exciting bar mitzvah celebration? Have you already thought about the type of cake you will serve your guests? The type of cake that will make your son extremely happy. A kosher bar mitzvah cake is important for several reasons. First and foremost, because your son has reached a mitzvah, and even if you don’t usually keep kosher in your home, it is likely that some family members eat kosher food and you want them to be able to indulge in a delicious piece of cake. ​ Another reason, and no less important, is that probably none of you really feel like having a fight with the kosher supervisor of the ballroom just before the celebration begins. It is therefore important to make sure that your cake designer has a kosher certificate. This way the owners of the hall where you will hold the event will be able to let you place the cake in the event hall. The design is just as important as the taste! And both should be perfect You can choose different designs for your bar mitzvah cake. It can be a design that emphasizes the connection to tradition and the fact that in front of us is a boy who grew up as a man and now carries the burden of the mitzvos, by a cake with a sidur and tefillin, or with a tallit. It is possible to combine his arrival with mitzvos with his favorite hobbies, for example a cake with a surfboard and tefillin next to it. And of course you can always express the child himself by emphasizing his interests like basketball player cake, cake with guitar, swimmer in pool cake design and any other idea he wants. I would love to create a fantasy bar mitzvah cake for him and yours
​ Bar Mitzvah Cake in Jerusalem and the surrounding area
Inbal 054-6330630

קטגוריות
נוספות

Translate »