Skip to content Skip to footer

איך תשדרגו את בר המצווה של הבן  / הנכד שלכם? 

אירוע בר המצווה הוא טקס חשוב ומשמעותי לנו, העם היהודי, ברמה הכללית ואילו ברמה האישית, זה טקס חשוב שמעביר את בנינו מילדות לבגרות.

יש צורות שונות בהן אנו חוגגים את טקס בר המצווה של ילדינו.

החל מטקס העלייה לתורה המסורתי, דרך מסיבות באולמות אירועים, ארוחות משפחתיות במסעדות או אפילו כטיסה משפחתית ליעד אקזוטי בעולם.

לרוב אנשים אוהבים לחגוג את העלייה לתורה בטקס משפחתי מצומצם בבית הכנסת, כשלאחריו תתקיים ארוחת בראנץ’ מפוארת במסעדה, או מסיבה רבת משתתפים באולם יוקרתי.

אחרי שבחרתם אולם או מסעדה, החלטתם על קייטרינג, די.ג’י ובלונים, רבים מכם בוחרים עוגה מעוצבת אשר תשקף את אופי האירוע. לרוב העוגה המעוצבת תכלול עיצוב של תפילין וטלית, שם הילד וספרות של 13 שיתנוססו על העוגה או עוגה עם פיסול של דמות מבצק סוכר עם התחביבים המשמעותיים של חתן בר המצווה.

אבל בהנחה שבמרבית האירועים אותם הדברים מתקיימים, ואתם באמת רוצים לשדרג את האירוע שלכם ולהפיל לסתות לכל האורחים שלכם, זאת בדיוק האופציה שתתאים לכם.

בשנים האחרונות נכנסו לחיינו בסערה שולחנות מתוקים או ברים מתוקים כפי שקוראים להם. שולחנות מלאים בכל טוב, מעוצבים בקפידה רבה.

כל שולחן מתוקים שתבחרו יראה כאילו יצא מקטלוג. כל שולחן מתוקים שתבחרו יעוצב בקפידה. החל מממתקי הגומי שיהיו מסודרים באופן מוקפד בצנצנות יפות, דרך בחירת הצבעים שתבחרו לאירוע, והלוגו שיתנוסס על גבי הקינוחים הממותגים שיהיו בו.

כדי להתחיל את תהליך העיצוב של השולחן שיעמוד בגאווה באירוע שלכם, תצטרכו לחשוב על הצבעים שבחרתם לאירוע שלכם. השולחן המתוק שלכם צריך להשתלב באירוע שלכם בצורה הרמונית. הן מבחינת הצבעים שלו והן מבחינת האופי של האירוע.

בר המתוקים שלכם יורכב בדיוק לפי מה שאתם תבחרו.

במידה והמסעדה או המקום שבו תחגגו את בר המצווה לא יספקו קינוחים אישיים, תוכלו להוסיף אותם לשולחן המתוק שלכם. מיני מתיקה של קינוחים בכוסות, טארטלטים בטעמים שונים, מקרונים בטעמים שונים, עוגות אישיות ועוד.

לחילופין, אם האולם שבו אתם חוגגים מספק לכם מבחר של עוגות, עוגיות וקינוחים, תוכלו להשקיע בשולחן מעוצב. כלומר, שולחן מתוקים שבו יהיו, עוגיות מעוצבות עם הלוגו של האירוע, או שם הילד והתאריך מוטבע על גבי העוגיה, נשיקות מרנג ממותגות, מתוקות וטעימות, קאפקייקס מעוצבים עם פיסולים קטנים ומיוחדים, עם הספרות 13, שם הילד ועוד. כל אלה בצבעי בר המצווה שתבחרו.

השולחן יהיה מעוצב בקפידה, עם מפות תואמות לצבעים שבחרתם, עם כלים מיוחדים שיתנו מראה של שואו יוקרתי. העיצוב המיוחד של השולחן המעוצב שלכם, יפתיע כל אורח, ויקנה לאירוע שלכם רובד נוסף של הפתעה לאורחים.

עיצוב שולחן מתוקים לאירוע, הוא לא עניין של מה בכך. נדרשת השקעה שמתחילה בחשיבה עליכם כבעלי השמחה, ועל חתן בר המצווה. על מה שאתם אוהבים. יחד נבין מה אופי האירוע? מי קהל היעד שתרצו שהשולחן המתוק יכוון אליו? לעיתים זה שולחן שיהיה מיועד לילדים שבאים לחגוג עם נער בר המצווה ואז נשתמש במתוקים כמו קאפקייקס מעוצבים, קייקפופס, נשיקות ממותגות, עוגיות חמאה עשירות ומעוצבות וכמובן צנצנות שופעות בכל טוב של ממתקי גומי. אם השולחן שלנו יכוון לקהל המבוגר אז נוכל להשתמש בפינגר פוד מתוקים כמו טארטלטים אישיים, קינוחי כוסות קטנטנים, מקרונים בטעמים שונים, עוגות קטנות על מקל ועוד…

במרכזו של השולחן נוכל לשים עוגה מעוצבת שתתנוסס מעליו, או מגדל של מקרונים, מגדל של נשיקות, או אפילו מגדל של פחזניות.

שולחנות מתוקים הם פאר היצירה, לא רק העיצוב הוא שחשוב אלא גם איכות החומרים עצמם וכמובן שיהיה טעים ואיכותי. לצורך המשימה הקפידו לבחור קונדיטור ולא רק מישהו שמעצב את השולחן, הרי שכל כך הרבה כסף מושקע בשולחן כזה, ועל כן חשוב מאוד הוא גם יהיה טעים וישאיר טעם טוב. טעם של עוד. ואל תשכחו ששולחן מתוק, כמו עוגה מעוצבת, חשוב שמי שמכין אותו עבורכם יהיה מקום עם תעודת כשרות, שניתן יהיה להכניס את המוצרים שמכינים עבורכם לאולם או למסעדה בה תקיימו את האירוע שלכם.

“היי ענבל,

השולחן היה מדהים!!! כולם התפעלו!!

תודה רבה!!!♥”

קטגוריות
נוספות

Translate »