Skip to content Skip to footer

קינוחים אישיים לאירועים – כשר

בשנים האחרונות עלתה המודעות לבריאות בקרב הציבור בישראל ויחד עם זאת החיבה למתוק לא נעלמה. מה גם שאירוח מושלם חייב לכלול בתוכו קינוח מפונפן בסוף הארוחה. כתוצאה מכך נולדו קינוחי הכוסות כחלק מ בר מתוקים באירוע ותואם ל עוגת יום הולדת או העוגה המעוצבת באירוע שלכם.

הרי שאי אפשר לוותר על מעט מתוק בסוף הארוחה. הקינוח המושלם, כמובן יכול להיות מחומרים איכותיים ואפילו בריאים אבל המהפך בתפיסה היה כאשר קונדיטורים בעולם החלו לחשוב איך מכניסים את העוגה בסוף הארוחה לכוס קטנטנה, כך שהאורחים עדיין יטעמו ממנה, ירגישו שהם אוכלים פחות אבל עדיין נהנים ושומרים על הבריאות ועל הגזרה.

כוס אחת קטנה, שמצד אחד גם יהיו בה את כל הטעמים והשכבות שיש בפרוסת עוגה שלמה אבל יחד עם זאת, היא תהיה קטנטנה, עם הרבה פחות קלוריות מחתיכה של פרוסת עוגה. כוס אחת קטנה שתגרום ללסת של כל אורח ואורח לנשור היישר אל הרצפה.

קינוח כוסות הוא קינוח רושם. הוא צריך להיות צבעוני ומרשים (ובכלל לא חייב שיהיו בו צבעי מאכל. הוא יכול להיות מבוסס על מחיות פרי, או מחיות אגוזים שונות, שוקולד ועוד).

קינוח בכוסות צריך להיות קטן, הוא קינוח שחייב להשאיר טעם של עוד. לא רק בגלל העובדה כי יש חשיבות בלשמור על הבריאות ולהוריד רמות של סוכרים. אלא גם בגלל העובדה הפשוטה שאנשים טועמים בממוצע 2.5 קינוחים באירוע. על כן, חשוב שהקינוח שלנו יהיה קטן ומשמעותי עם רושם ראשוני שייחרט לעד בזיכרונינו.

קינוחי כוסות יכולים להיות חלביים או פרווה ואפילו טבעוניים.

קינוחים בכוסות יכולים להיות על בסיס שוקולד או על הסיס מחיות פרי, עם שמנת או בלי שמנת, עם תוספות של אגוזים, בצק פריך, שערות קדאיף ואפילו חתיכות פרות טריים. יש כל כך הרבה שילובים שאפשר להציע לכם המארחים או לאורחים. כאשר אתם רוצים לבצע הזמנה של קינוחים בכוסות, כל שאתם צריכים הוא להגיד לקונדיטור שבחרתם בו לביצוע המשימה, מה אתם אוהבים.

כיום בעולם הקונדיטוריה נהוג להכין את קינוחי הכוסות בשכבות, על מנת שנקבל מספר מרקמים וטעמים בכל נגיסה. כמובן שגם צורת ההגשה צריכה להיות מרשימה וחלק מהטרנד שהולך ומתגבר הוא קינוחים בצנצנות.

כיום באירועים כגון: חתונות, בר/בת מצווה, בריתות ועוד כחלק משולחן האירוח תופסים הקינוחים האישיים מוטיב מרכזי בשולחן המתוק.

אין היום בר מתוקים שאין בו קינוחים אישיים בכוסות, שלל פטיפורים צבעוניים קטנים ומתוקים כמו מקרונים, מיני טארטלטים, שוקולדים מעוצבים ועוד. הקינוחים האישיים תופסים מיד את עניי האורחים וכבר בהתחלה גורמים להם לאכול עם העיניים. קינוחים אישיים הם חגיגה לא רק לחך אלא גם לעיניים. הם יהפכו כל אירוע שלכם לאירוע יוקרתי ונחשב. ככל שהשולחן מתוקים שלכם מעוצב יותר, מגוון יותר מבחינת המבחר של קינוחי הכוסות והפטיפורים שלכם וכמובן צבעוני יותר ככה האירוע שלכם יהיה מוצלח יותר וישמר בזיכרונכם ובזיכרון האורחים שלכם כאירוע מוצלח וטעים במיוחד, שללא ספק ירצו לשחזר אותו גם באירועים הבאים.

ואם אתם מתארחים בחגים או סתם רוצים לפנק את היקרים לכם מכל, אין כמו מארז של קינוחים אישיים במגוון טעמים כדי להשלים את המשימה בהצלחה.

Inbal’s Sweet Art, המתוקים של ענבל, היא קונדיטורית בוטיק המתמחה גם בקינוחים אישיים בכוסות ובצנצנות, פוטיפורים שיתאימו לכל שולחן ולכל אירוח. את הקינוחים האישיים תוכלו להזמין בכל כמות שתרצו, לכל אירוע. תוכלו להזמין כהזמנה בפני עצמה או כחלק משולחן מתוקים מעוצב בקפידה.

אצלנו בסטודיו תוכלו להזמין כל קינוח שתרצו פשוט או מורכב ככל שיהיה, קינוח שאתם מכירים כבר וממש בא לכם עליו  או קינוח אחר שמעולם לא טעמתם אבל אתם ממש יכולים לדמיין אותו בראשכם. לשם כך, כל שעליכם לעשות הוא לומר לנו את הטעמים שאתם אוהבים ואנחנו נרכיב לכם את הקינוח המושלם, בדיוק כמו שאתם אוהבים.

קטגוריות
נוספות

Translate »