Skip to content Skip to footer

​חתונות ואירועים פוסט קורונה

הקורונה תפסה את כולנו באמצע החיים.

אם היו שואלים מישהו מאתנו אם אי פעם יכולה להיות פאוזה כזאת, היינו אומרים שרק בסרטים  זה יכול לקרות. חתונות בוטלו באחת, בר מצוות של יהודי התפוצות, שלרוב חוגגים בכותל בירושלים, ומגיעים במיוחד לחגוג את בר המצווה בארץ, בוטלו. מיומן שהיה מתוזמן ומלא, התרוקן בשנייה. מבלי לדעת מתי יקבע מועד חלופי לחתונה, או לכל חגיגה אחרת. הכל נדם. בלי שום תאריך יעד.

אז בתקופת הקורונה, היו חגיגות משפחתיות במסגרת המשפחה הגרעינית.

העוגות היו אחרות. קטנות יותר. החגיגות היו סמליות בלבד. בעיקר בזום. אבל היה משהו מאוד אינטימי ומאוד נעים בחגיגה המשפחתית המצומצמת. רובם חגגו עם מארזי קאפקייקס קטנים ואישיים, או עם עוגות קטנות וחגיגיות, שקלעו בול לטעם של המשפחה והחוגגים.

היום, אנחנו חוזרים לאט לאט לשגרה, יחד עם זאת ועדיין, האירועים והחתונות הן תחת מגבלות. כמות האורחים היא קטנה ומוגבלת. גם המקומות שבהם התקיימו החתונות והאירועים היו בלתי שגרתיים. חתונות התקיימו בפארקים או בחניה השכונתית. בר מצוות התקיימו בגינה הפרטית בבית. אבל היה משהו קסום בחגיגות האלה. באינטימיות הזאת. 

פתאום העוגה, שגם ככה היא המסמר בחגיגה, הפכה להיות האירוע עצמו! העוגה הייתה התוכן של האירוע תרתי משמע! העוגה בחתונות האלה הפכה לחלק השמח, היא החליפה את הקייטרינג, הכניסה בתוכה את המוסיקה, ובעצם הביאה ריקוד אחר, ריקוד חדש בלב, שמשאיר טעם מתוק. טעם חזק של עוד.

בעניי יש משהו מאוד נקי וטהור בגל החתונות והאירועים החדשים שנוצר, יש משהו מאוד נקי מרעשים. התמצית של העניין מגיעה עם קומץ אנשים שהוא הקרוב אלינו ביותר, החשובים לנו מכל. חף מהפקות גדולות ובומבסטיות. משהו אמיתי ללא מסיכות. כך גם העוגות, קטנות אך יחד עם זה, מאוד מרשימות. עוגות חתונה קלאסיות ואלגנטיות. עוגות שמשקפות בדיוק את הזוג המתחתן. 

הקיץ הקרוב יהיה שונה בתחום האירועים. האירועים יהיו צנועים יותר, אך לא פחות יפים, ולא פחות משמעותיים. מסעדות יהפכו לאולמות לאירועים קטנים משפחתיים ואינטימיים. בתי כנסת יהיו החגיגה המרכזית והמוקד של אירועי בר המצווה, ובנות מצווה יחגגו בגינה.

כל עוגה מעוצבת, לאירוע קטן או גדול, יכולה להיות עם אמירה. עם נוכחות. גם עוגה שהיא קומה אחת, תהיה למסמר הערב. מלבד העיצוב המרהיב מבחוץ, הטעמים בפנים יהיו חוויה בלתי נשכחת. החל מטעמים שוקולדים, כלה בפירות העונה, מתוקים וחמוצים כאחד. טעמים אשר יקלעו בוודאות, לחיך שלכם. טעמים כאלה שישאירו טעם של עוד. 

הנראות של העוגה, לא פחות חשובה, תוכלו להתייעץ איתי, ואני מנגד אוכל להמליץ לכם על סגנונות חדשים שיתאימו לתקופה הנוכחית. תוכלו כמובן להתרשם ממבחר ענק של עוגות מיוחדות ומרהיבות באתר שלי. או לקבל השראה מעוגות אחרות ברשת. גם אם תביאו רעיון מהרשת, קחו בחשבון שהגעתם אלי ואני אקח את הרעיון שלכם ואהפוך אותו למשהו דומה אך מאוד שונה. משהו שיהיה ייחודי רק לכם. משני טעמים, האחד כדי לייחד אתכם ואת האירוע שלכם, והשני הוא לשמור על זכויות יוצרים. ואם בכל זאת תרצו עוגות גדולות במיוחד, אך יהיו מעט אורחים, תמיד נוכל להשתמש בעוגות דמה. עוגות של קומות, שחלקן לא אכילות וחלקן אכילות. 

מאוד חשוב לבדוק היטב בתקופה הזאת ובכלל, עם איזה ספקים תבחרו לעבוד. חשוב שהקונדיטור או מעצבת העוגות שתבחרו לעבוד איתם יהיו מקצועיים וידעו להתאים לכם את עוגת החתונה שלכם  או את עוגת בר המצווה. קונדיטור טוב או מעצבת עוגות איכותית, היא זו שתקלע לטעמי שלכם, תשתמש בחומרי גלם איכותיים, ללא תחליפים, גם אם העוגה פרווה, אך יחד עם זאת, וחשוב יותר מהכל, הוא או היא יידעו להגיד לכם, איזה סוג של עוגה יתאים לאירוע שלכם. הן ידעו לשאול את השאלות הנכונות ולהתאים לכם עוגה שתוכל לעמוד לתצוגה בגינה במשך האירוע כולו או לחילופין, עוגה איכותית אחרת שתוגש לאורחים רק בסוף הערב היישר מהמקרר.

אז שיהיה לכולנו קיץ גדוש באירועים משמחים ומתוקים ואתם מוזמנים לשיחת יעוץ חינם בסטודיו שלי.    בואו לקפה, למה אתם מחכים…

קטגוריות
נוספות

Translate »