Skip to content Skip to footer

סדנאות קונדיטוריה לחברות וארגונים

חושבים על פעילות שונה ומיוחדת לעסק שלכם? רוצים לגבש את הצוות שלכם?
התקשרו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר לסדנאות בצק סוכר ואו לסדנאות אפיה.
סדנאות הבצק סוכר משלבות לימוד עם חוויה, נלמדות טכניקות הציור והפיסול בבצק סוכר. בסוף הסדנה יוצא/ת המשתתף/ת עם עוגה מרהיבה מעשה ידיו/יה.
סדנאות האפיה, (שמרים, עוגות בחושות, עוגיות טארטים ועוד), הינן סדנאות חווייתיות, שבהן נלמד את העקרונות החשובים, נתנסה ולבסוף גם נטעם את המתוקים שהכנו.​
​​הסדנאות יתקיימו במקום שאתם תבחרו ואני אגיע עד אליכם עם הציוד והחומרים על מנת להעביר לכם סדנה במקום ובזמן שנוח לכם…

רוצים להעניק מתנה מקורית לעובד/ת שלכם?
​ניתן גם לתאם סדנאות אישיות ופרטניות !

סדנאות מתוקות לעסקים – ימי גיבוש ברמה אחרת

ימי גיבוש מיועדים ליצור אוירה של כיף והנאה לעובדים. האומנם? ישנם לא מעט אנשים שהזכרון העמום שלהם מיום של גיבוש הוא טיפוס על ג’בלאות בנגב, השתלשלות מחבלים במדרון תלול, או לחילופין נסיעה אינסופית באופניים. אז נכון לכל אחד יש הגדרה אחרת ל”יום כיף”, אבל יש כמה דברים שמהנים עבור כולם ואיתם די קשה להתווכח. הנה הצעה ליום גיבוש מענג במיוחד.

המתוק… המתוק הזה

ראשית אנו מדברים על יום גיבוש מתוק במיוחד. כי כן סדנה בבצק סוכר יכולה להוות שילוב בין לימוד לחוויה. בחלק הלימודי נדגים ונלמד טכניקות ציור ופיסול שונות בבצק סוכר. כאן יכול כל אחד מהמשתתפים בסדנה להביא לידי ביטוי את יכולות היצירה שלו. ההבטחה היא שכולם יצליחו, גם כאלו שמגדירים עצמם בעלי “ידיים שמאליות”. איך זה קורה? טוב מדובר הרי ביום גיבוש, כלומר זוהי עבודת צוות בה אחד מסייע לשני להגיע לתוצאה הרצויה. בסוף הסדנה יוצא כל משתתף או משתתפת עם עוגה מרהיבה מעשה ידיו או ידיה להתפאר.

אם בצק סוכר אינו הדבר שאתם מעוניינים בו הרי שתמיד אפשר להתמקד בסדנאות אפיה. נוכל ללמוד את רזיהן של עוגות השמרים, העוגות הבחושות, עוגיות הטארטים ועוד. כאן יחוו העובדים סדנה חווייתית בה ירכשו את העקרונות החשובים בהכנתן של עוגות ועוגיות שונות. בסוף יוזמנו כולם לטעום את כל המאפים המתוקים שהוכנו על ידם.

איפה, כמה ולמה?

על האיפה אפשר לענות די בקלות. איפה שתבחרו, רק תגידו. כן את הסדנאות ניתן לקיים במקום על פי בחירתכם. אני אגיע עד אליכם, מבטיחה, עם הציוד והחומרים וכל הנדרש כדי להעביר לכם סדנה במקום ובזמן שיתאים לכם.
בכמה אנשים מדובר? לא חייבים קהל גדול. אפשר גם לעשות זאת באופן אינטימי.
ולמה? כי מדובר בפעילות שונה ואחרת מכל הפעילויות המקובלות. ובסופו של יום העובדים שלכם יצאו מהסדנה עם ידע בתחום האפייה, עם עוגות מעוצבות. וכן עם טעם מתוק וטעים בפה.

על מה כדאי לשים את הדגש

אם הצלחתי לשכנע אתכם שסדנה ייחודית כזו היא באמת האמצעי המתאים להעברת יום גיבוש שיותיר תחושת הנאה אצל העובדים שלכם. הנה כמה דגשים שיש לתת עליהם את הדעת כשבוחרים סדנה כזו.

מאחר והמטרה היא לגבש בין העובדים, ובכל זאת להותיר בידיו של כל אחד מהמשתתפים מוצר מוגמר שיעיד על יכולותיהם, הרי שחשוב לשים דגש על כך שכל משתתף או משתתפת יצליחו לעצב תוצר שיראה נעים לעין, ולא יהיה מורכב מדי. המטרה כאן היא למנוע תחושת תסכול ממי שמרגישים שהם פחות מוכשרים בתחום הקולינרי או העיצובי.

לא פחות חשוב הוא שהתוצר שילקח הביתה או למשרד יהיה טעים. שהרי בסופו של דבר המטרה היא לצ’פר את הסביבה במעשה ידיהם להתפאר של העובדים, ולהעניק להם תחושת הצלחה.

חשוב לדאוג אם כן שהחומרים שבהם יעשה שימוש יהיו מאיכות טובה ובכמות מספקת. שהרי אלו בסופו של דבר משפיעים על הטעם והתוצר הסופי. לכן רצוי לפנות לקונדיטור או קונדיטורית מוכשרים שאתם מכירים את פרי עבודתם ואפילו טעמתם ממנה, כדי להעביר סדנה כזו. וכדאי שאלו ידאגו לצייד אתכם במתכון מנצח שניתן יהיה לחזור עליו גם בבית בשעות הפנאי.

מן הסתם כדאי לוודא שהכלים והחומרים יהיו עם הכשר, כי קרוב לוודאי שעבור חלק מהעובדים שלכם זוהי נקודה חשובה. זכרו, ככלות הכל הם אמורים לקחת את התוצרת שהכינו הביתה בסוף הסדנה.​​

קטגוריות
נוספות

Translate »